Poskytovaná péče

Provádíme všechny výkony konzervační, chirurgické, parodontologické a profylaktické zubní medicíny. Do základní nabídky patří rovněž zavádění zubních implantátů a jejich protetické ošetření. K dispozici je vlastní protetická laboratoř na výrobu zubních náhrad, proto může být veškeré ošetření realizováno pod jednou střechou.

Preventivní stomatologie

Pravidelné preventivní prohlídky doplňujeme preventivními rentgenovými snímky a OPG (panoramatický snímek celé čelisti), kontrolou dentální hygieny ve spolupráci s dentální hygienistkou. Provádíme odstranění zubního kamene, leštění zubů, odstranění pigmentací a mikrobiálního plaku a fluorizaci zubů.

Parodontologie

Onemocnění podpůrných tkání zubů, tzv.parodontu, je v dospělosti vůbec nejčastějším postižením v ústní dutině a zároveň nejčastější příčinou ztráty zubů.
Více informací

Endodoncie

Ošetření kořenových kanálků je stěžejní v dalším využití vlastního zubu. Cílem je přesné a hermetické zaplnění kanálku. Při ošetření používáme řadu nejmodernějších přístrojů, které prudce zvyšují kvalitu ošetření. Následně zhotovujeme kontrolní snímek po plnění.

Zubní náhrady

Zhotovujeme veškeré zubní náhrady pevné a snímatelné. Vysoce estetický vzhled lze dosáhnout pomocí celokeramických korunek. Na rozdíl od kovokeramické korunky lépe napodobí přirozený vzhled Vašich zubů.
Více informací

Dětská stomatologie

Provádíme veškerá stomatologická ošetření u pacientů v dětském věku, včetně pečetění fisur a fluorizace. Pečetí fisur je preventivní zákrok, který se provádí na čerstvě prořezaných zubech a má za úkol chránit místa s vyšším rizikem vzniku zubního kazu. Klademe důraz na včasnou prevenci, která dítěti ušetří trauma ze zákroku na již bolestivém zubu. Individuální a vlídný přístup k dítěti zabrání vytvoření negativního vztahu k lékaři a ošetření.

BOI® - zubní implantáty

umožňují zakotvit pevně náhradní zuby i do parodontitidou těžce poškozené čelisti. Tato unikátní koncepce umožňuje vyhnout se kostním transplantacím a ošetřením čelistní dutiny. Odpadají zde také dlouhé doby potřebné k vhojení běžných implantátů. Více informací

Zubní kosmetika

Na Vaše přání můžeme zkrášlit Vaše zuby pomocí bělení a ozdobných zubních šperků. V případě bělení zubů používáme techniku, která umožňuje zesvětlit barvu zubů až o několik odstínů. Pokud je bělení zubů prováděno zubním lékařem, je pro zuby zcela bezpečné. Zhotovujeme také chrániče zubů pro ochranu chrupu při sportu či jiných aktivitách.
Více informací

Dentální hygiena

Pravidelné a efektivní odstraňování zubního mikrobiálního povlaku z míst jeho nejvýraznějšího výskytu je jako jediné prevencí zubního kazu a dlouhodobého zánětu dásní a „parodontózy“ . Cílem návštěvy u dentální hygienistky je sestavení a zavedení individuálního hygienického režimu, šitého „na míru“ každému klientovi zvlášť, který umožní každodenní kvalitní a zároveň šetrnou péči o zuby.
Více informací